DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

  • Home
  • DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Fundament jak skała!

Sprawna komunikacja to podstawa niemal każdej działalności, a w biznesie ma znaczenie szczególne. Komunikacja w językach obcych to szansa na dotarcie z naszymi towarami czy usługami na nowe rynki i do nowych klientów. To również sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki i jej promowanie w kontekście międzynarodowym.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w postaci usług tłumaczeniowych, to niezależnie od tego, co chcesz uzyskać, zawsze lepiej skorzystać z pomocy doświadczonego tłumacza zawodowego niż skusić się na tanie tłumaczenie.

Obietnice wysokiej jakości i niskich stawek to zwykle sygnał ostrzegawczy. Do stałej współpracy warto znaleźć doświadczonego tłumacza z odpowiednimi kwalifikacjami.

Chcesz przetłumaczyć katalog produktów, umowę handlową, ogólne warunki sprzedaży czy regulamin strony internetowej, warunki gwarancji, sprawozdanie finansowe czy prezentację produktu? Tłumaczenie wykonane przez zaufanego tłumacza sprawi, że Twoja firma będzie postrzegana jako ta, która sprawnie komunikuje się z otoczeniem, i tym wyróżnia się na tle sprzedawców podobnych produktów.

Dobre tłumaczenie sprawi, że wysuniesz się na przód rynkowego peletonu, bez ryzyka utraty reputacji, a sprawna komunikacja to fundament trwałego biznesu!

Rozwój zawodowy

Jestem członkiem zwyczajnym brytyjskiego Chartered Institute of Linguists (CIOL), a to oznacza, że mam obowiązek przestrzegać zapisów Kodeksu postępowania CIOL

Bardzo ważną częścią mojego członkostwa w CIOL jest nieustanny rozwój zawodowy (z ang. CPD, Continuing Professional Development). Jest to też ustawowy obowiązek każdego tłumacza przysięgłego w Polsce.

Pełną listę moich dotychczasowych szkoleń i kursów, które ukończyłem w ostatnich latach, znajdziesz tutaj.