KONTAKT

Dane kontakowe

E-mail

Telefon

Adres

Skontaktuj się ze mną!

  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Flaga.

  Jak zamówić tłumaczenie?

  Różnie! Ale wszystko zawsze prosto, sprawnie, wygodnie i przejrzyście! 

  Masz dokument / tekst do tłumaczenia. I co dalej?

  ZADZWOŃ DO MNIE

  1. Jeśli Twój dokument jest typowy, koszt tłumaczenia podam Ci natychmiast podczas rozmowy. Jeśli koszt będzie Ci odpowiadał, ustalimy termin i sposób przekazania Ci tłumaczenia oraz formę płatności.

  2. Tekst albo skan lub zdjęcie (wystarczy zdjęcie wykonane telefonem) wyślij do mnie e-mailem.

  3. W ciągu 30 minut, ale zwykle szybciej, otrzymasz ode mnie formalne potwierdzenie wszystkich uzgodnionych szczegółów. I to tyle!

  WYŚLIJ MI SWÓJ DOKUMENT (TEKST) E-MAILEM

  1. Jeśli nie możesz zadzwonić, po prostu wyślij mi tekst albo skan lub zdjęcie dokumentu e-mailem. Podaj proszę numer telefonu do siebie. 2. Zapoznam się z Twoim tekstem lub dokumentem i odpowiem na Twoją wiadomość jak najszybciej, zwykle w ciągu 30 minut, czasem nieco dłużej. Jeśli nie będę mógł odpisać, zadzwonię do Ciebie. W e-mailu lub telefonicznie przedstawię Ci swoją ofertę. 3. Jeśli się dogadamy, potwierdź mi proszę uzgodnione warunki, a ja zabieram się do pracy.

  ZAPRASZAM CIĘ DO SWOJEJ KANCELARII

  Jeśli wolisz spotkać się ze mną bezpośrednio, zapraszam Cię do swojej kancelarii. Na spokojnie zapoznam się z Twoją sprawą i dokumentami do tłumaczenia. Omówimy wszystkie szczegóły. 

  Proszę Cię jednak o telefon przed wizytą. Zdarza się bowiem, że jestem poza kancelarią (np. na tłumaczeniu ustnym), dlatego lepiej, jeśli umówimy się na konkretną porę.